​אלפי מטיילים אינם טועים! בנחמה שופר הם בוחרים!  ENGLISH BELOW

 

"לנחמה שופר (סופר)! שהיא סופררר נחמהה, רוצים אתם לדעת על מה ולמה? על שבגללה נאלצנו לקום וכמעט לא לשבת, ובאשמתה עזבנו ארץ נושבת והפקרנו עצמנו בידיה לכזו רות נושבת. היא אותנו תיזזה ועל כל אלא מגיע לה המון תודה! נתראה בטיול הבא". מטיילי קבוצת "שי" חולון.

 

 6.5.21 - יצאנו פעם שניה לטיול גיבוש חברה עם נחמה. נחמה בעלת כל כל הרבה ידע שגורמת לכל עצירה בטיול להיות מלאה בסיפורים מרתקים או מצחיקים. פשוט נהנינו מתפירת טיול מושלמת, מגוונת שיצרה יום של כייף אמיתי. תודה לך נחמה. רונית א.ח. תכנון.

 

11.10.18- נחמה היקרה, בסיומו של יום גדוש, מקסים, משכיל ומנהנה, אני רוצה להודות לך בשם כל הצוות על ארגונו של היום הזה. נהנינו מכל דקה. מקווה שעוד נזכה להשתמש בשירותיך בעתיד. בברכה, ענת גלעד, מנהלת נרכז ניהול ובקרת התנועה, מטרופולין חיפה.

 

17.4.18- מדריכה מושלמת. נחמה תפרה לנו טיול גיבוש לחברה, כולל הסעה, ארוחות, כניסה לאתרים. יום מושלם עם המון פעילויות. לאורך כל הדרך קיבלנו "מידע" בצורת סיפורים מרתקים. כל שאלה שנשאלה נענתה בידע רב, בצורה מעניינת. מושלמת. רונית זהבי, הנדסת מים וביוב, פתח תקווה.

 

8.12.17- נחמה יקירתי, תודה על הטיול, ההדרכה, האכפתיות. הארגון היה מעולה. הקבוצה מאוד נהנתה. שלחתי לך כמה תמונות למזכרת בנייד. את אישה נהדרת, מאחלת לך הצלחה רבה בכל מה שתעשי! תמשיכי להינות מהחיים! חיבוק חם מהדרום! בברכה, ג'אנט סוירזנסקי, מנהלת מש"א וניהול משרד ש.כ.ן חקלאות.

 

בר מצווה לעוז: אישה יקרה... תודה לך על הארגון והפרגון ואין ספק שזכינו במדריכה מוכשרת ומפתיעה ואשרי הלקוח שיקבל את שירותיך באהבה גדולה! ענת עזרא

 

1.9.14- אנשים טובים באמצע הדרך- טיול מזמר לכבוד יום ההולדת של אבא: זה התחיל כמו סיפור אגדה, לא נבין לא נדע. זרקנו לך את הכפפה, ידענו שיהיה זה טיול מזמר, ואת זרמת באופן שאין לתאר. טיול לאורך קו החוף, היה ברור שאיתך זה יהיה הכי טוב. כבר בשיחתנו הראשונה, נתת לנו רעיונות ועצות בתבונה. העלית דברים משמעותיים, כמו הצורך שהכל עצירה יהיו שירותים. שאת ארוחת הצהריים נאכל בקיבוץ, שם יהיה לנו כל מה שנחוץ. אוכל טעים, מיזוג וחלון לים התיכון, את צדקת! זה היה כל כך נכון! שעדיף שנבקר בספינה "גלינה" על פני מקום אחר אם נאמר זאת בצורה עדינה.... האוטובוס מרווח ומפואר, "אין דברים כאלו" כמו שנהוג לאמר! את סיפור עלייתו של אבא ארצה, ידעת להעביר בדרך ראויה להערצה. שיתפת פעולה עם כל בקשה ופנטזיה, זה ממש לא מובן מאליו- זאת בהחלט אטרקציה. לבסוף הגענו ליפו, כמה מתאים היה לרקוד יאסו. לשיריו של אריס סאן, שימחנו גם כלה וחתן... ולסיום סיומת, הגענו אל מתחם התחנה, שם חתמנו והשלמנו את המנגינה. שנקום מחר בבוקר עם שיר חדש בלב, נשיר אותו בכוח, נשיר אותו בכיף... באהבה מאיתנו אהרון וחנה וכל משפחת כהנא.

 

1.6.18- פתיחה ממש מעניינת במגדל שלום ובקיעות בהיסטוריה המעניינת של תל אביב, סיור ממש מהנה. את אדיבה ומקצועית. סיור קולינרי ברמה גבוהה. אסף, כיבוי אש כפר סבא.

 

17.5.18- היי נחמה, תודה רבה על אתמול. היה מרגש ומיוחד! הבאת הרבה סבלנות, רגישות וידע... כולם ממש התלהבו ממך. המון תודה :) עמית, עו"ס, מנהלת פרויקט "עלמה"- פתח תקווה.

 

בתאריך 8.4.16 יצאנו חברי חוג משוטטי "משלב" של גימלאי אגד אשדוד, לטיול יומיים בערבה עם המדריכה נחמה שופר. נחמה לבבית וחברותית, הופכת כל טיול לחוויה ולהנעה של ממש. ניכר שעושה את העבודה מתוך אהבת הארץ וטיוליה מלווים בהסברים, סיפורים ושירים על כל המקומות והאתרים. נפלה בחלקנו הזכות להכירך וברצוננו להודות על טיב ואיכות ההדרכה. אין זו לנו פעם ראשונה שיוצאים אנו איתה ובטוחני שעוד נוסיף להיפגש בטילוים הבאים. יישר כוחך והמון תודות. אלה מגל.

 

מאי 2015- נחמה יקרה, תודה לך על יומיים נהדרים במחיצתך. העשרת אותנו בידע רב על תל אביב ויפו, בהומור, אמצעי המחשה, טעימות וסיפורים פיקנטיים מרתקים. באהבה רבה מהאילתרונים מאילת.

 

מאי 2015- שלום נחמה. היינו מוקסמים, הרבה יותר מציפיותינו החיוביות. הילדים שוחחו על התוכן המרתק גם בזמן הארוחה. חרטת שביל ערכי נוסף, לרשת הנתיבים של משפחתנו בהכרת הנוף בארץ. בהערכה, אאידה לוין.

 

18.12.14- נחמה היקרה, בשם ההנהלה, צוות העובדים, הדיירים ובני משפחותיהם, ברצוני להודותך על הבוקר המקסים והחוויה הבלתי נשכחת שהענקת לדיירנו ב"שרונה". בהדרכתך המיוחדת עם המון רגישות, הבנה ורצון טוב, הצלחת לגרום לדיירים הנאה מרובה שלא תשכח. תבורכי על הנתינה ורוח ההתנדבות שבך. בכבוד רב, לינה ארקליס, אחוזת ראשונים, דיור לגיל השלישי.

 

24.11.14- נחמה היקרה תודה על היום הנפלא ועל ההסבר, על היותך מדריכה מדהימה!! על הסבלנות שלך כלפי אנשים מבוגרים. העברת לנו יום ממש מהנה. אוהבים אותך דיור צבורי כפיר, עליזה כתר. 

 

15.5.14- נחמה המדהיממממה!!! תודה על יום מקסים ומהנה, האישיות הכובשת שלך ואופן העברת התכנים והסיפורים במקומות בהם ביקרנו. תגובותיהם של העובדים חיוביות מאוד! זו הפעם השניה שאנו נהנים מטיול איתך וברור לנו שיהיו עוד כאלה... מכולנו צוות פארק המים רעות.

 

2.9.13- תודה לנחמה המדריכה המקסימה!! היה מאוד מעניין. מבחינתי זה חיזוק הלכידות של הצוות המנהל. רצינו להודות לך מקרב לב על הסיור המוצלח, המעניין, והמעשיר, כולנו נהננו מאוד מהערב, בזכותך אני בטוחה שעוד נפגש בהמשך. בברכה, ענבל סולם, מנהלת שיווק אירועים ופרויקטים. מיקי בר, מנכ"ל. פארק המים רעות

 

31.7.13- נחמה יקרה, תודה רבה על סיור מדהים!!! המשך יום מעולה ושבת שלום, הודיה, "להמשיך לחיות- ביחד" עמותת נפגעי טרור.

 

20.3.13- נחמה שלום, אנו רוצות להודות לך באופן אישי, על חווייה נהדרת שהענקת לנו במסגרת יום האישה לעובדות מדרשת שדה בוקר. הסיור היה מעניין והאוכל בשוק היה טעים מאוד. והיחס- פשוט תענוג. הכל תוכנן בצורה יפה, בזמן, באדיבות ובמקצועיות. אשמח להמליץ עליך בכל מקום שאוכל. סיגל שושן.

 

נחמה שופר היקרה, צוות העובדים של איל"ן שמח מאוד לטייל בהדרכתך בדרום אדום ב- 8.2.13. היום היה רווי חוויות, והובלת אותנו למקומות ייחודיים שלא בטוח שהיינו מגיעים אליהם בלעדייך. הסברייך ונכונותך הרבה להגיע לכל אחד ואחת מאיתנו, העשירו אותנו בידע והשרו מצב רוח טוב ונינוח משך כל היום. לא נלחצת מלוח זמנים צפוף וארוך והקדשת לנו את מלוא הזמן הדרוש, גם כשגלשנו לחשיכה. תודה לך על יום נפלא, בברכה, נילי בן-ארי.

 

רק רציתי לומר תודה קטנה למדריכה גדולה! בין סמטאות ירושלים ריתקת אותנו בתחומים שונים: התחום ההסטורי, בתחום המקראי, בתחום הדתות השונות, בתהליכים מדיניים ועוד ועוד... אוצר ידיעות כביר!! בין סמטאות העיר הרשמת אותנו באהבתך העמוקה והמדבקת לארץ ישראל. חיוכך הבלתי פוסק גרם לנו לחייך ולחייך ולחייך. מחכים לטיול הבא. אסף, מחלקת אינטגרציה ושרות לקוח, תדיראן.

 

לנחמה: תודה רבה על הסיור בירושלים. מאוד נהננו כמשפחה מהתוכן ומהצורה שבה הדרכת אותנו. היה כיף, מעניין וגם אישי. משפחת ספיבק, ירושלים.

 

נחמה שלום רב. אני רק עכשיו "מתאושש" מהסיור הנפלא בהדרכתך. קיבלתי טלפונים מהמשתתפים, שהם מאוד נהנו מהסיור מההסברים והסיפורים ששילבת בטוב טעם ומקטעי הנגינה. לריקי חברתי לחיים היתה חוויה מיוחדת במפגש איתך והיא מוסרת לך ד"ש חם ומקווה להתראות. אז תמשיכי להוביל ולהדריך קבוצות באופן שאת עושה. את פשוט מקסימה ומיוחדת. בברכה, יגאל שלו, יו"ר אקי"ם בנס-ציונה.

 

לנחמה המקסימה, רצינו לומר תודה על מה שאת ומה שהיית... היית מקסימה, מעניינת ומשעשעת. נהננו מכל רגע, אהבנו את חברתך, הסברייך והתייחסותך. את מדריכה נהדדרת ומקצועית. מקווים לצאת איתך בעתיד לנופשונים נוספים. אוהבים אותך ומודים לך, עובדי משרד הבריאות וביה"ח הפסיכיאטרי.

 

אוגוסט 2012- נחמה היקרה, תודה רבה על כל ההשקעה והקדשת משאבים מעצמך למעננו. בע"ה בלי נדר, לא נצא בלעדייך לטיולי טבע כאלה. מברטו סיבהו.

 

לנחמה, ברצוננו להודות לך על הסיור המקסים בעין כרם! על המקצועיות, ההומור והאוירה הטובה! בטו חשנפגש שוב! איריס ויוסי.

 

אוקטובר 2012- נחמה שלום, אנו מודות מאוד ומוקירות על מאמציך מעל ומעבר להצלחת הטיול והיה מתואם היטב לקבוצה המיוחדת הזאת... ונשמח מאוד כי תמשיכי להדריך אותנו בעתיד. נשמח לקבל ממך עוד רעיונות נוספים לסיורים במקמות אחרים בארץ. צביה ריבקין, אגודת החירשים בישראל.

 

דצמבר 2012- הי נחמה, רציתי לומר שהבנות לא מפסיקות לדבר על הטיול, כמה כיף היה ואיזה מדריכה מקצועית ומדהימה הייתה לנו!! אני בטוחה שעוד ניפגש בהמשך ולי באופן אישי היה מאוד נעים להכיר אותך. היה קליק מהרגע הראשון בטלפון. יעל, מוקד ניתוחים, בי"ח שניידר.

 

We loved spending the day with you!  Most informative! Thank you! Will share your name with others in the future. God bless you. Cathy Lewis.

 

 Nehama, thank you so much for being our tour guide in Israel. You made our 3 days there so enjoyable with your good company. We saw so much and would not have been able to see so much without your expert touring. Today we rested. We had a busy 3 days with you and you went over and above with the extra time you spent with us showing all the many places we wanted to see. Thank you so much. I hope you go to rest today also. Sincerely, Roberta and Dick.

 

 We've really enjoyed the visit of Nazareth and the trip to the north. It was a moment that we will never forget, that we will remember forever. Stephane Marcantoni, customer service coordinator.

 

ממליצים REFERENCES

נבנה ע"י קידום פלוס

שלח-send

פנייתך נשלחה!

*דוא"ל:             :email​

שדה חובה

*טלפון:   :Phone num​

שדה חובה

תוכן ההודעה:

*שם:                  :Name​

שדה חובה

אשמח לעמוד לשרותכם!

טלפון: 050-7652692, 03-9618447

דוא"ל: shofer@013.net

כתובת: רח' הסירה 40, ראשון - לציון 7541754

צור קשר

contact as

 

נחמה שופר - כל שירותי התיירות

לטיולים והזמנות צלצלו:  050-7652692